התקנת מערכות כיבוי אש

ישנם הרבה אלמנטים בבית העסק שלמרות שהינם מחויבי החוק, לעתים קרובות לא נראה כי הם מחויבי המציאות. התקנת מערכות כיבוי אש היא לא אחת מהן. נראה כי גם לו לא היה הדבר מחויב מתוקף החוק, אין בעל עסק בר דעת שהיה מעניין לנהל עסק ללא התקנת מערכות כיבוי אש. התקנת מערכות כיבוי אש הן רכיב חיוני בתהליך בניית עסק ובלעדיו אין לפתוח את הדלת לראשון הלקוחות. תפקיד המערכות הוא לא רק לכבות את האש כמתבקש משמן, אלא לזהות התפרצות של אש בשלב המוקדם ביותר האפשרי. המצב היה בכי רע לו היינו צריכים לתפעל בעצמנו את המערכות הן מכיוון שככל הנראה מרוב הבהלה לא היינו מסוגלים לעשות זאת, הן מכיוון שפעמים רבות זה היה כבר מאוחר מדי והן בשל הסיבה הפשוטה שאנחנו לא נמצאים 24 בבית העסק שלנו. אי לכך חשיבות התקנת מערכות כיבוי אש ברורה.

התקנת מערכות כיבוי אש – לפי התקן הישראלי
התקנת מערכות כיבוי אש צריכה להיות בעלת תו תקן ישראלי שמבטיח את האיכות הגבוהה כמו גם את זה שתפעל במידת הצורך כהלכה. בין היתר הצנרת צריכה להיות מותקנת על פי חוקי החשמל וכל רכיב בה צריך להיות בעל תו תקן, התשתיות של המערכות צריכות להיות נפרדות והשימוש בהן צריך להיות בלעדי לצורך גילוי האש, המרווחים בין מערכת למכערת צריכים להיות של באורך של 60 ס"מ, כל סוגי החיווט צריכים לעמוד בתקן הישראלי וגלאי העשן שיותקנו, יעמדו בדרישות של שרותי כיבוי האש. כמובן שרשימת התקנות עוד ארוכה אך על מנת להבטיח את יעילות המערכת בזמן אמת, יש לדאוג לעמוד בכל התקנים ובכל הדרישות.

התקנת מערכות כיבוי אש, ושלא נדע מצרות
כמובן שאנחנו אף פעם לא רוצים לחשוב על הנורא מכל ובעיני רבים שריפה בן בבית והן בבית העסק היא הנורא מכל, אבל דווקא משום כך עלינו לשים בראש ובראשונה במחשבותינו את הבטיחות ולדאוג לתחום התקנת מערכות כיבוי אש לפי התקן ובהקדם האפשרי. וזכרו – התקנת מערכות כיבוי אש – רק בחרה שמתמחה בתחום, לעולם אל תסמכו על חברה שלא נושאת תו תקן, שלא תתחרטו על הבחירות שלכם מאוחר יותר.

שירן בטחון הינה חברה ותיקה בעלת נחישות להצלחת כל משימה.
יחד עם שמירה על חיי אדם, מקצועיות חסרת פשרות ואמינות מוחלטת אשר מהווים חלק מרכזי בתפיסת החברה.
חברת שירן בטחון שואפת לשלמות ודיוק המשימות.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי החברה חייג/י: 0505-28-61-84