אבטחת אירועים

ישנם לא מעט אלמנטים שמרכיבים את האירוע המושלם. בין אם מדובר בחתונה, כנס, טקסים למיניהם, בר מצווה או יום הולדת עגול ומכובד. אבטחת אירועים הוא רק אלמנט אחד מתוך מכלול שלם שכולל את ארגון ההסעות, בחירת הצלמים, זרי הפרחים, עיצוב ההזמנות, בחירת המיקום, הלהקה, הדי ג'יי ושאר ירקות. למרות זאת לעתים קרובות דווקא אבטחת אירועים היא האלמנט הכי חשוב, במיוחד באירועים מרובי משתתפים ובמיוחד במקומות לא שגרתיים.

אבטחת אירועים, היכן שלא יהיה
אבטחת אירועים היא תחום חשוב למשל כשבאים לארגן אירוע בטבע. צוות מיומן של אבטחת אירועים דוגמת חובשים או צוות של נושאי נשק יגן על החוגגים במקרים לא צפויים כגון התקפה (חלילה וחס) או חדירה של חיית בר למשל למתחם האירוע. כמו כן במידה והאירוע מתקיים בסביבת סכנות טבעיות כגון מצוק פתוח, יתכן ותזדקקו למאבטחים שיגנו על החוגגים שאולי שתו יותר מדי על מנת שלא יתקרבו לשפת המצוק. כמו כן לעתים נערכים אירועים באזורים רגישים ומועדים לפורענות בסביבת התנחלויות למשל שם תפקיד המאבטחים חשוב ביותר שכן עליהם לדאוג שהאירוע לא יופרע בשום צורה על ידי גורמים חיצוניים כמו גם גורמים פנימיים.

אבטחת אירועים מאויבים שבפנים
אין זה סוד שיין ישמח לבב אנוש, אבל באותה הנשימה יין גם עולה מהר מאוד לראש, וכנ"ל לגבי וויסקי ושאר המשקאות האלכוהוליים הנפוצים באירועים ובחגיגות. ובמצבים כאלה הביטחון העצמי מרקיע שחקים, הכישורים המוטוריים מתחילים להיות מוטלים בספק וקטטות הן לעתים קרובות לצערנו מנת חלקם של אירועים רבים. אי לכך אבטחת אירועים נועדה לסכל מבעוד מועד תקריות לא נעימות שכאלה על מנת שלא נקרא עליהן למחרת בעיתונים. אבטחת אירועים לפיכך נועדה להגן על האירוע ולגרום לחוגגים להרגיש בטוחים בכל מצב ומפני כל סכנה של אויבים מבחוץ, מבפנים וממה שביניהם.

אבטחת אירועים – רק על ידי מומחים
אל תחסכו בכל הקשור לאבטחת אירועים. צרו קשר אך ורק עם חברה בעלת נסיון וותק ודרשו לראות המלצות של לקוחות קודמים. המאבטחים צריכים להיות לא רק מיומנים אלא גם דיסקרטים על מנת שלא לפגוע במורל הגבוה שהוא מנת חלקו של כל אירוע מוצלח. בהצלחה!

שירן בטחון הינה חברה ותיקה בעלת נחישות להצלחת כל משימה.
יחד עם שמירה על חיי אדם, מקצועיות חסרת פשרות ואמינות מוחלטת אשר מהווים חלק מרכזי בתפיסת החברה.
חברת שירן בטחון שואפת לשלמות ודיוק המשימות.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי החברה חייג/י: 0505-28-61-84